top of page

Bayanlar Çalışma Grubu Adile Sultan Kasrı Yemeği / 2011

Güncelleme tarihi: 7 Haz 2018

Bayanlar Çalışma İcra Kuruluyla yaptığımız toplantılar neticesinde yapmak istediğimiz faaliyetlerimizin finansmanını karşılayabilmek için çeşitli organizasyonlar yapmamız gerektiği konusunda karar verilmiş ve bunun ilk adımı olarak 26 Şubat Cumartesi günü bayanlarımıza yemek organizasyonu düzenlenmiştir.


Davetiyeli olarak gerçekleştirmek istediğimiz yemeğimizin bir çok araştırmalar sonucunda Adile Sultan Kasrı’nda yapılmasına karar verilmiştir.


Yemeğimize katılım kötü hava şartlarına rağmen bizi memnun etmiştir.Yemeğimizde Vakfımızla ve Bayanlar Çalışma Grubumuzla ilgili bilgiler verilmiş ve bayanlarımızın görüşleri dinlenmiştir.Yemeğimize kendisinin yanı sıra misafirlerini de getiren sayın Nurzan İshakoğlu da küçük bir konuşma yaparak yemeğimize renk katmıştır.


Daha sonra Türk Sanat Müziğinin sevilen parçaları eşliğinde ve bayanlarımızın hep bir ağızdan şarkılara katılımıyla çok güzel bir ortam oluşturulmuştur.Müziğin hızlanması ve Karadeniz’in meşhur nameleri başladığında bayanlarımız da horon oynamışlardır.

Herkesin yüzünde tatlı bir tebessümle ayrıldığı yemeğimizden farklı görüş ,istek ve talepler alınmış ve bizler tarafından hepsi not edilmiştir.


Buradan katılımlarıyla bizleri destekleyen bütün bayanlarımıza teşekkür ediyoruz.Comments


bottom of page